CONTACT PERSONEN

Bestuur

Voorzitter
Marten Kampman

Telefoon: +31 (0) 6 53 40 67 29
Mail: voorzitter@rcthepinkpanthers.nl

Secretaris
Marienke Bruinsma

Telefoon: +31 (0) 6 2396 1986
Mail: secretaris@rcthepinkpanthers.nl

Penningmeester
Marc Servaas

Telefoon: +31 (0) 6 535 865 30
Mail: penningmeester@rcthepinkpanthers.nl

Bankgegevens en KvK

Rabobank: NL40 RABO 0385228627

ABN Amro: NL66 ABNA 0446217026

KvK te Utrecht 40480094

 

Bestuursleden

Technisch beleid
Bas Geurtsen

Mail: tb@rcthepinkpanthers.nl

Jeugdcommissie
Arjan Boer

Mail: jeugd@rcthepinkpanthers.nl

Sponsorcommissie
Mail: sponsor@rcthepinkpanthers.nl
Barcommissie
Cees Blok (interim)

Telefoon: +31 (0) 6 211 121 43
Mail: barcie@rcthepinkpanthers.nl

Gebouwen beheer
Gerard de Zeeuw

Telefoon: +31 (0) 6 55 13 85 43
Mail: gebouwen@rcthepinkpanthers.nl

 

Gegevens Wedstrijd secretariaat

Wedstrijd secretaris Senioren
Mail: ws@rcthepinkpanthers.nl
Wedstrijd secretaris Jeugd
Rianne Westphal-Cnossen

Telefoon: +31 (0) 6 55 172 792
Mail: wsjeugd@rcthepinkpanthers.nl

 

Ledenadministratie

Ledenadministratie
Ledenadministratie

Mail: ledenadmin@rcthepinkpanthers.nl

 

Communicatie

Website, Nieuwsbrief, Social Media en PR
Zoe Servaas

Telefoon: +31 (0) 6 43 17 77 48
Mail: communicatie@rcthepinkpanthers.nl