CONTACT PERSONEN

Bestuur

Voorzitter
Marten Kampman

Telefoon: +31 (0) 6 53 40 67 29
Mail: voorzitter@rcthepinkpanthers.nl

Secretaris
Marienke Bruinsma

Telefoon: +31 (0) 6 2396 1986
Mail: secretaris@rcthepinkpanthers.nl

Penningmeester
Marc Servaas

Telefoon: +31 (0) 6 535 865 30
Mail: penningmeester@rcthepinkpanthers.nl

Bankgegevens en KvK

Rabobank: NL40 RABO 0385228627

ABN Amro: NL66 ABNA 0446217026

KvK te Utrecht 40480094

 

Bestuursleden

Technisch beleid
Bas Geurtsen

Mail: tb@rcthepinkpanthers.nl

Jeugdcommissie
Arjan Boer

Mail: jeugd@rcthepinkpanthers.nl

Sponsorcommissie
Vincent Lehmann

Telefoon: +31 (0) 6 46 32 83 31
Mail: sponsor@rcthepinkpanthers.nl

Barcommissie
Cees Blok (interim)

Telefoon: +31 (0) 6 211 121 43
Mail: barcie@rcthepinkpanthers.nl

Gebouwen beheer
Gerard de Zeeuw

Telefoon: +31 (0) 6 55 13 85 43
Mail: gebouwen@rcthepinkpanthers.nl

 

Gegevens Wedstrijd secretariaat

Wedstrijd secretaris Senioren
Monique van Donkelaar

Telefoon: +31 (0) 6 55 91 00 59
Mail: ws@rcthepinkpanthers.nl

Wedstrijd secretaris Jeugd
Rianne Westphal-Cnossen

Telefoon: +31 (0) 6 55 172 792
Mail: wsjeugd@rcthepinkpanthers.nl

 

Trainers en managers

Trainer senioren
Joop Ijsselstein

Telefoon: +31 (0) 6 111 193 47
Mail: joopijsselstein@gmail.com

Team managers First XV
Joost Lehmann

Telefoon: +31 (0) 6 839 765 99
Mail: joost.lehmann@hotmail.com

Team manager Colts
Momenteel niet beschikbaar.

Telefoon: –
Mail: –

Team manager Junioren
Momenteel niet beschikbaar

Telefoon:
Mail:

Team manager Cubs
Victor van Bodegom

Telefoon: +31 6 232 299 16
Mail: victor@vanbodegom.info

Team manager Minis
Natasja Klitsie

Telefoon: +31 (0) 6 128 491 31
Mail: Klitsie_Kaspers@xs4all.nl

Team manager Benjamins
Olaf Knoops

Telefoon: +31 (0) 6 460 544 71
Mail: olafenastrid@yahoo.com

Jaap May

Telefoon: +31 (0) 6 814 743 13
Mail:  jaap.may@outlook.com

Team manager Turven
Rinse Schmitz

Telefoon: +31 (0) 6 539 167 34
Mail: Rinse34@hotmail.com

Mariska Jacobs

Telefoon: +31 (0) 6 381 535 44
Mail:  mariskajacobs39@gmail.com

Trainers koters
Frederik Hengeveld
Marc Verbraak

Telefoon: +31 (0) 6 110 034 33
Mail: frederikhengeveld@hotmail.com

 

Ledenadministratie

Ledenadministratie
Ledenadministratie

Mail: ledenadmin@rcthepinkpanthers.nl

 

Communicatie

Website, Nieuwsbrief, Social Media en PR
Benjamin Blok

Telefoon: +31 (0) 6 274 311 86
Mail: communicatie@rcthepinkpanthers.nl